Procesor Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF BOX
Wideo 7 |
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF BOX
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Core i7-11700KF Rocket Lake Procesor - 8 rdzeni - 3.6 GHz - Intel LG | 1 899 zł |
Intel Core i7-11700KF PR-IN12I9-INT-015 | 1 209 zł |
Procesor INTEL Core i7-11700KF | 1 683 zł |
Procesor Intel Core I7-11700Kf (16M Cache, Up To 5.00 Ghz) | 1 132 zł |
Intel Core i7-11700KF procesor 3,6 GHz 16 MB Smart BX8070811700KF | 1 151 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i7 Rocket Lake
Ceny na Intel Core i7 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 BOX | od 1 049 zł | 17 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 OEM | od 1 005 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700F BOX | od 1 097 zł | 15 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K BOX | od 1 108 zł | 15 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF BOX | od 1 000 zł | 20 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF OEM | od 1 116 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K OEM | od 1 021 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →