Procesor Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 OEM (CM8070804491214)
Wideo 7 |
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Procesor Intel Core i7-11700, 2.5 GHz, 16 MB, OEM (CM8070804491214) | 1 036 zł |
Intel Core i7-11700 procesor 2,5 GHz 16 MB Smart Cache CM8070804491214 | 1 132 zł |
Procesor Intel Core i7-11700, 2.5 GHz, 16 MB, OEM (CM8070804491214) | 1 029 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i7 Rocket Lake
Ceny na Intel Core i7 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 BOX | od 1 049 zł | 16 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 OEM | od 1 029 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700F BOX | od 1 109 zł | 13 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K BOX | od 1 108 zł | 14 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF BOX | od 1 000 zł | 19 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF OEM | od 1 138 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K OEM | od 1 033 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700T OEM | od 2 003 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →