Procesor Intel Xeon E5 v2 E5-2450L v2
Wideo 10 |
Intel Xeon E5 v2 E5-2450L v2 |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Xeon E5 v2
Ceny na Intel Xeon E5 v2 |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E5 v2 E5-2403 v2 | od 100 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E5 v2 E5-2420 v2 | od 120 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E5 v2 E5-2430 v2 | od 2 743 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E5 v2 E5-2450L v2 | od 1 196 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E5 v2 E5-2637 v2 | od 152 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon E5 v2 E5-2640 v2 | od 396 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon E5 v2 E5-4603 v2 | od 220 zł | 1 oferta |
Polecamy