Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti EAGLE LHR 8G (GV-N306TEAGLE-8GD 2.0 LHR)
Zdjęcia 8 |
Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti EAGLE LHR 8G 8 GB / 1665 MHz8 GB / 1695 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti EAGLE LHR 8G
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 3060 Ti Eagle LHR 8GB | 2 400 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 3060 Ti Eagle LHR 8GB GV-N306TEAGLE-8 | 2 400 zł |
Modyfikacje Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti EAGLE LHR 8G
Ceny na Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti EAGLE LHR 8G |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti EAGLE LHR 8G | od 2 400 zł | 3 oferty | ||
Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti EAGLE OC LHR 8G | od 2 793 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →