Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-150 C Professional 06019J5002
Zdjęcia 7 |
Bosch GSR 18V-150 C Professional 06019J5002 |
|
Model jest kompatybilny z modułem Bluetooth „Connectivity” do synchronizacji ze smartfonem. Elektroniczne wykrywanie kąta - elektroniczne wykrywanie kąta, pomaga pracować na pochylonych powierzchniach pod określonym kątem (45 °, 60 ° lub ręczny wybór za pomocą aplikacji).
Model 06019J5001 jest dostarczany bez akcesoriów, model 06019J5002 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, ale z walizką, model 06019J5005 zawiera dwa akumulatory (8 Ah), ładowarkę, walizkę i moduł Bluetooth GCY 42.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSR 18V-150 C Professional 06019J5002
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional Wiertarko-wkrętarka GSR 18 V-150 C Professional - Wiert | 1 272 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 18V-150 C 06019J5002 | 1 566 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18 V-150 C 18 V | 1 242 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 18V-150 C 06019J5002 | 1 566 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 18V-150 C 06019J5002 | 1 566 zł |
Modyfikacje Bosch GSR 18V-150 C Professional 06019J5002
Ceny na Bosch GSR 18V-150 C Professional 06019J5002 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 18V-150 C Professional 06019J5005 | od 2 346 zł | 5 oferty | ||
Bosch GSR 18V-150 C Professional 06019J5001 | od 883 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSR 18V-150 C Professional 06019J5002 | od 1 242 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →