Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 12V-30 Professional 06019G9100
Wideo 7Zdjęcia 9 |
Bosch GSB 12V-30 Professional 06019G9100 akum. 2 szt. 2 Ah , walizkaakum. brak, bez walizki |
|
Lekka, ergonomiczna i kompaktowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z bezszczotkowym silnikiem i obsługą specjalnego trybu wiercenia udarowego. Jest to dobrze wyważone i trwałe elektronarzędzie ręczne do aktywnego, profesjonalnego użytku. Odporny na przeciążenia bezszczotkowy silnik współpracuje z dwubiegową przekładnią planetarną i umożliwia szybkie odkręcanie i dokręcanie śrub, wkrętów samogwintujących, wkrętów i potwierdzeń.
Dzięki temu pakietowi wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Bosch GSB 12V-30 Professional 06019G9100 przyda się podczas wykonywania prac montażowych, montażowo-demontażowych, budowlanych i wykończeniowych o umiarkowanej intensywności. Może wiercić w stali (do 10 mm), metalach nieżelaznych i ich stopach, drewnie (do 20 mm), ceramice i materiałach polimerowych. Dzięki trybowi wiercenia udarowego pomoże wykonać w betonie otwory o średnicy do 8 mm. Narzędzie wyposażone jest w wygodny uchwyt bezkluczowy przeznaczony do pracy z wiertarkami o średnicy 0,3-10 mm. Prędkość obrotową oprzyrządowania można zmieniać skokowo (dwa zakresy od 0 do 420/1600 obr / min) lub płynnie, za pomocą wbudowanego układu elektronicznego. Narzędzie jest dostarczane z dwoma akumulatorami 2 Ah GBA 12V, szybką ładowarką GAL 12V-40 oraz walizką.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GSB 12V-30 Professional 06019G9100
Wszystkie ceny 8 →BOSCH WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA 12V 30/17Nm 2x2,0Ah + WALIZKA GSB 12V-30 | 680 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSB 12V-30 06019G9100 | 658 zł |
Bosch Professional GSB 12V-30 - Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa | 727 zł |
Bosch Bosch Wiertarko-wkrętarka udarowa 12v 30/17nm 2x2,0ah + walizka gsb | 828 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSB 12V-30 06019G9100 | 658 zł |
Modyfikacje Bosch GSB 12V-30 Professional 06019G9100
Ceny na Bosch GSB 12V-30 Professional 06019G9100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 12V-30 Professional 06019G9100 | od 369 zł | 8 oferty | ||
Bosch GSB 12V-30 Professional 06019G9102 | od 407 zł | 7 oferty |