Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9000
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9000 |
|
Imponująco kompaktowa 2-biegowa wkrętarka z bezobsługowym bezszczotkowym silnikiem, poręcznym uchwytem bezkluczowym, podświetleniem LED i zasilaniem bateryjnym. Dzięki niewielkim gabarytom (długość 160 mm) i niewielkiej wadze (720 g bez baterii, 900 g z akumulatorem) idealnie nadaje się do prac nad głową oraz w trudno dostępnych lub słabo oświetlonych miejscach. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów wykazuje imponującą moc i przyzwoity poziom maksymalnego momentu obrotowego (do 30 Nm).
Pozycjonowany jest jako produkt średniej półki cenowej próbki z 2019 roku, przeznaczony do wykonywania czynności montażowych, demontażowych i montażowych. Idealny do szybkiego montażu mebli gabinetowych. Przyda się w pracach budowlanych i wykończeniowych. Przy pierwszej prędkości (do 420 obr / min) wkrętarka Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9000 jest w stanie szybko odkręcić i dokręcić wkręty, wkręty samogwintujące, wkręty oraz potwierdzenia o znacznej średnicy i długości.
Przy drugiej prędkości (do 1600 obr / min) narzędzie pozwala na energiczne wiercenie otworów w drewnie, polimerach, ceramice, stopach nieżelaznych i stalach. Dzięki bezkluczowemu uchwytowi wiertarskiemu oprzyrządowanie można łatwo zmienić jedną ręką. Zapewnia 20-stopniowe ograniczenie momentu dokręcania, elektroniczną kontrolę prędkości i wskaźnik poziomu naładowania. W komplecie z walizką, dwoma akumulatorami GBA 12V (2,0 Ah) i szybką ładowarką GAL 12V-40.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9000
Wszystkie ceny 7 →Bosch Professional system 12V akumulatorowa wiertarko-wkrętarka GSR 12V-30 | 552 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 12V-30 06019G9000 | 710 zł |
Bosch Bosch Wiertarko-wkrętarka 12v 30/17nm 2x2,0ah brushless gsr 12v-30 | 777 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 12V-30 06019G9000 | 710 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-30 Professional (+ 2x akumulator 2 Ah + | 632 zł |
Wiertarko-Wkrętarka BOSCH GSR 12V-30 Zestaw | 627 zł |
Mały śrubokręt z silnikiem bezszczotkowym
Podobnie jak wiele innych nowoczesnych elektronarzędzi, wkrętarka Bosch GSR 12V-30 Professional wyposażona jest w silnik bezszczotkowy, co ma szereg zalet. Silniki te charakteryzują się niskim zużyciem energii, trwałością i niezawodnością, pomimo swojej technicznej złożoności. Kolejnym plusem są jego kompaktowe wymiary (na przykład korpus tego wkrętaka jest o 9 mm krótszy w porównaniu do jego poprzednika, Bosch GSR 120-LI Professional, który ma podobne cechy). Dzięki tej kompaktowości narzędzie z łatwością radzi sobie z pracą w trudno dostępnych miejscach i ograniczonych przestrzeniach. Jego niewielka waga (tylko 900 g z akumulatorem) pozwala na dłuższą pracę bez zmęczenia dłoni.
Duże możliwości, mimo że jest mały
Dzięki przyzwoitemu momentowi obrotowemu wynoszącemu 30 Nm wkrętak ten jest w stanie wkręcić w drewno wkręty o średnicy do 8 mm. Aby pracować z mniejszymi śrubami, narzędzie zostało wyposażone w 20-pozycyjne sprzęgło, które umożliwia regulację siły dokręcania. Bardzo czuły przycisk start pozwala precyzyjnie kontrolować prędkość obrotową wkładu od zera do maksimum (400 obr/min na pierwszym biegu i 1600 obr/min na drugim). Warto dodać, że nawet przy niskich obrotach narzędzie utrzymuje moment obrotowy na zadanym poziomie za pomocą pierścienia obrotowego (w przeciwieństwie do wkrętarek z konwencjonalnymi silnikami szczotkowymi, w których prędkość pod obciążeniem spada niemal do zera).
Mały, ale skuteczny pomocnik do instalacji i montażu
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-30 Professional to wygodne i praktyczne narzędzie dla profesjonalistów wykonujących prace instalacyjne i montażowe. Jego optymalne zastosowania obejmują produkcję mebli, prace elektryczne i inne zadania, w których potrzebny jest mały, ale mocny śrubokręt. W zestawie z narzędziem znajdują się dwa akumulatory 2 Ah, ładowarka oraz wytrzymała walizka z tworzywa sztucznego, w której można przechowywać śrubokręt, baterie, wiertarki, bity i inne drobne akcesoria.
Modyfikacje Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9000
Ceny na Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9001 | od 711 zł | 3 oferty | ||
Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9000 | od 552 zł | 7 oferty | ||
Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9002 | od 300 zł | 9 oferty |