Wiertarka Bosch GDB 180 WE Professional 0601189800
Zdjęcia 4 |
Bosch GDB 180 WE Professional 0601189800 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GDB 180 WE Professional 0601189800
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GDB 180 WE - Wiertnica diamentowa (0601189800) | 5 643 zł |
Wiertarka Bosch GDB 180 WE 2000W | 5 201 zł |
Wiertnica diamentowa BOSCH 0601189800 | 5 540 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →