Біти / торцеві голівки Xiaomi Wiha 24 in 1
Відео 12Фото 22 |
Xiaomi Wiha 24 in 1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Wiha 24 in 1
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi Precision Screwdriver Set | 84 zł |
Zestaw Wkrętaków Xiaomi Mi Precision Screwdriver Kit 24-in-1 XIAOMI SCREWD | 89 zł |
Zestaw wkrętaków precyzyjnych Xiaomi Mi Precision Screwdriver 24 In 1 Kit | 88 zł |
Xiaomi Zestaw bitów precyzyjnych Mi Precision 24w1 (17092) | 78 zł |
Xiaomi Mi Precision Screwdriver Szary X-BHR4680GL | 72 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок Xiaomi Wiha 24 in 1:
- біти Pentalobe Apple: P2 0.8 мм, P5 1.2 мм для iPhone і MacBook
РекомендуємоПорівняти в таблиці →