Bity / nasadki Xiaomi Wiha 24 in 1
Wideo 12Zdjęcia 22 |
Xiaomi Wiha 24 in 1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Wiha 24 in 1
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Precision Screwdriver Set | 84 zł |
Zestaw Wkrętaków Xiaomi Mi Precision Screwdriver Kit 24-in-1 XIAOMI SCREWD | 89 zł |
Xiaomi Mi Precision Screwdriver Kit 24w1 | 90 zł |
XIAOMI Xiaomi Mi Precision Screwdriver Kit | Zestaw wkrętaków | 24 w 1, ko | 89 zł |
Zestaw wkrętaków precyzyjnych Xiaomi Mi Precision Screwdriver 24 In 1 Kit | 73 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości bitów / nasadek Xiaomi Wiha 24 in 1:
- końcówki Pentalobe Apple: P2 0,8 mm, P5 1,2 mm do iPhone'a i MacBooka
PolecamyPorównaj w tabeli →