Дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx BS Basic 600080500
Відео 13Фото 10 |
Metabo PowerMaxx BS Basic 600080500 акк. 1 шт 2 Агод акк. 2 шт 2 Агод , ЗП LC 40акк. 2 шт 2 Агод , без кейсакк. 2 шт 2 Агод , набір 63 штакк. відсутній |
|
Інструмент професійного класу, який може впоратися з різними завданнями по закручуванню кріплень. Відмінними рисами моделі стали компактність і максимально малу вагу. Цей шурупокрут з приєднаним акумулятором важить всього лише 800 г, що для моделі такої потужності можна назвати дуже низьким показником. Окремо потрібно згадати легкознімний свердлильний патрон, відкручуючи який користувач отримує можливість кріпити біти або свердла безпосередньо на шпиндель.
Металевий редуктор шурупокрут Metabo PowerMaxx BS Basic забезпечує два робочих режиму. Перший обмежений швидкість обертання 360 об/хв і характеризується високим крутящими моментом 34 Нм. Це режим шурупокрута, тобто — для роботи з кріпленнями. Другий може розкручувати патрон до значних 1400 об/хв і найкраще підходить для свердління. Свердлити можна як дерево (діаметр отвору до 18 мм), так і сталеві деталі (до 10 мм).
Є зручний реверс, світлодіодне підсвічування робочої зони і гачок для підвішування на пояс. Модель комплектується двома літій-іонними акумуляторами з напругою живлення 10,8 В, ємністю 2 Агод і фірмовим зарядним пристроєм LC 40, яка може повністю зарядити батарею менш ніж за годину. Система моніторингу стану батарей Metabo ULTRA-M гарантує не менше ніж трирічну експлуатацію кожного з акумуляторів. Гарантія на шурупокрут/дриль загалом дорівнює 36 місяців.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo PowerMaxx BS Basic 600080500
Усі ціни 8 →PowerMaxx BS Basic 600080500 Taladro atornillador de batería 2724517055886 | 491 zł |
Metabo PowerMaxx BS Basic | 531 zł |
Metabo Metabo Wkrętarka bs 12 2x2,0ah | 544 zł |
Metabo Powermaxx Bs Basic Cordless Drill Screwdriver Zielony 600080500 | 471 zł |
Wkrętak akumulatorowy METABO PowerMaxx BS Basic 12V 2Ah Li-Ion | 439 zł |
- Артикул 600079890 — поставляється без кейса, зарядного пристрою, акумуляторів і інших аксесуарів
- Артикул 600079500 — у комплекті 1 акумулятор (2 Агод), зарядний пристрій і сумка
- Артикул 600984000 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод) і зарядний пристрій
- Артикул 600079550 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і сумка
- Артикул 600079880 — у комплекті 1 акумулятор (2 Агод), зарядний пристрій, кейс і набір аксесуарів (63 шт)
- Артикул 600080500/600080950 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 600080510 — в комплекті 2 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 600080870 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, кейс і набір аксесуарів (45 шт)
- Артикул 600080880 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, кейс і набір аксесуарів (63 шт)
- Артикул 690954000 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, кейс і набір біт (15 шт)
- Артикул 600080530 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, кейс, ліхтарик і набір біт (9 шт)
- Артикул 600080910 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, кейс, набір біт (9 шт) і силовий адаптер PowerMaxx PA
- Артикул 600080930 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, кейс і набір біт (15 шт)
- Артикул 600080940 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, кейс, ліхтарик і набір аксесуарів (63 шт)
- Артикул 600080960 — в комплекті 3 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
Модификації Metabo PowerMaxx BS Basic 600080500
Ціни на Metabo PowerMaxx BS Basic 600080500 |
---|---|---|---|---|
Metabo PowerMaxx BS 600079500 | від 522 zł | 2 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx BS Basic 600080500 | від 439 zł | 8 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx BS Basic 600984000 | від 526 zł | 1 пропозиція | ||
Metabo PowerMaxx BS Basic Set 600080880 | від 539 zł | 4 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx BS 600079890 | від 381 zł | 1 пропозиція |