Біти / торцеві голівки DeWALT DT70536T
Фото 11 |
DeWALT DT70536T |
|
Біти ударні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DT70536T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bity Udarowe Ph2 x 50mm Uchwyt TORSION DT70536T DeWalt 2 szt DT70536T-QZ | 18 zł |
Dewalt Udarowe końcówki wkrętarskie TORSION PH2 2szt. + uchwyt (DT70536T) | 23 zł |
Końcówka udarowa DEWALT DT70536T, PH2 | 18 zł |
Końcówki wkrętarskie udarowe TORSION 2xPH2 + uchwyt DT70536T-QZ | 29 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →