Циркулярна пила Bosch GTS 254 Professional 0601B45000
Відео 3Фото 12 |
Bosch GTS 254 Professional 0601B45000 |
|
Підставка. Розкладний стіл.
Відносно простий (за мірками Bosch) розпилювальний стіл професійного класу, який, тим не менш, має все необхідне для плідної і комфортної роботи в невеликій майстерні. Він оснащений двигуном потужністю 1.8 кВт. У циркулярного верстата Bosch GTS 254 литий стіл розміром 555x555 мм, який при необхідності подовжується на 265 мм вправо за допомогою висувного розширювача. При повністю висунутому столі і встановленому на його краю упорі можна різати заготовки шириною до 545 мм.Максимальна глибина пропила дорівнює 80 мм (55 мм при похилому пилянні під кутом 45°). Апарат можна встановлювати на розбірну металеву підставку, яка йде в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GTS 254 Professional 0601B45000
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional stołowa piła tarczowa GTS 254 1 800 W średnica tarczy p | 1 157 zł |
Bosch Professional GTS 254 - Piła stołowa (0601B45000) | 1 334 zł |
Pilarka stołowa BOSCH GTS 254 | 1 360 zł |
Piła stołowa 1800W 254 mm GTS 254 Bosch | 1 199 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди