Торцювальна пила Bosch GCM 12 GDL Professional 0601B23600
Відео 7Фото 21 |
Bosch GCM 12 GDL Professional 0601B23600 |
|
Торцювальна пилка потужністю 2000 Вт. Позиціонується виробником як професійне столярне обладнання. У неї зручний механізм протяжки (у вигляді важільного «рука»), який дозволяє ставити пилу впритул до стіни. "Голова" може нахилятися в обидві сторони на 47 °, а стіл повертається на 52 ° вліво і 60 ° вправо. Усі органи, призначені для регулювання кутів нахилу та скосу, розміщені у передній частині.
Пила торцювальна Bosch GCM 12 GDL Professional має висувні телескопічні упори, що забезпечують зручну роботу з довгими заготовками. У неї також є лазерний маркер з подвійним променем, обмежувач пускового струму для плавного розгону диска та гальмо вибігу для його швидкої зупинки після вимкнення двигуна. Пила розрахована на роботу з дисками, що мають діаметр 305 мм та посадковий отвір 30 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GCM 12 GDL Professional 0601B23600
Усі ціни 8 →Bosch Professional ukośnica GCM 12 GDL laser dwuliniowy tarcza pilarska za | 5 868 zł |
Bosch Professional GCM 12 GDL - Piła ukośnica (0601B23600) | 4 928 zł |
Pilarka ukosowa BOSCH Professional GCM 12 GDL 0601B23600 | 4 517 zł |
Bosch Bosch Piła ukośnica gcm 12 gdl 2000w 305mm | 5 843 zł |