Торцювальна пила Bosch GCM 18V-216 Professional 0601B41000
Відео 6Фото 9 |
Bosch GCM 18V-216 Professional 0601B41000 акк. 2 шт 5.5 Агод акк. відсутній |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GCM 18V-216 Professional 0601B41000
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa ukośnica do paneli BITURBO GCM | 1 556 zł |
Pilarka ukosowa BOSCH Professional GCM 18V-216 0601B41000 | 2 070 zł |
Pilarka ukosowa BOSCH Professional GCM 18V-216 0601B41000 | 2 064 zł |
Ukośnica Bosch GCM 18V-216 18 V 216 mm (0601B41000) | 1 695 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Bosch GCM 18V-216 Professional 0601B41000
Ціни на Bosch GCM 18V-216 Professional 0601B41000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GCM 18V-216 Professional 0601B41002 | від 3 066 zł | 2 пропозиції | ||
Bosch GCM 18V-216 Professional 0601B41000 | від 1 556 zł | 9 пропозицій |