Пила Bosch GCB 18V-63 Professional 06012A0400
Фото 4 |
Bosch GCB 18V-63 Professional 06012A0400 |
|
Модель 06012A0400 поставляється без кейса, а модель 06012a0401 — з кейсом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GCB 18V-63 Professional 06012A0400
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch GCB 18V-63 Professional | 1 143 zł |
Pilarka taśmowa BOSCH 06012A0400 GCB 18V-63 06012A0400 | 819 zł |
Bosch Professional GCB 18V-6 - Akumulatorowa pilarka taśmowa (06012A0400) | 937 zł |
Pilarka taśmowa BOSCH 06012A0400 GCB 18V-63 06012A0400 | 819 zł |
Pilarka taśmowa BOSCH 06012A0400 GCB 18V-63 06012A0400 | 813 zł |
Bosch Piła Taśmowa Akumulatorowa Gcb 18V-63 0*Ah. B 6012A0400 316514099812 | 885 zł |
PIŁA TAŚMOWA AKUMULATOROWA GCB 18V-63 0*AH. | 965 zł |