Шабельна пила Bosch GSA 185-LI Professional 06016C0020
Відео 1Фото 17 |
Bosch GSA 185-LI Professional 06016C0020 акк. відсутнійкейс (сумка) / акк. 1 шт 5 Агод |
|
Модель 06016C0020 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSA 185-LI Professional 06016C0020
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa piła szablasta GSA 185-LI 2 br | 1 146 zł |
Bosch Professional GSA 185-LI - Akumulatorowa piła szablasta (06016C0020) | 878 zł |
Piła szablasta BOSCH Professional GSA 185-Li Solo 06016C0020 | 850 zł |
Bosch Bosch Piła szablasta 18v gsa 185-li solo | 1 049 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Bosch GSA 185-LI Professional 06016C0020
Ціни на Bosch GSA 185-LI Professional 06016C0020 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSA 185-LI Professional 06016C0020 | від 821 zł | 9 пропозицій | ||
Bosch GSA 185-LI Professional 06016C0021 | від 1 513 zł | 5 пропозицій |