Міксер будівельний Bosch GBM 1600 RE Professional 06011B0000
Відео 6Фото 5 |
Bosch GBM 1600 RE Professional 06011B0000 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GBM 1600 RE Professional 06011B0000
Усі ціни 7 →Bosch GBM 1600 RE DO-EL-WIE-BOS-018 | 1 099 zł |
Bosch Professional GBM 1600 RE - Wiertarka (06011B0000) | 1 251 zł |
Bosch Bosch Wiertarka bez udaru 850w gbm 1600 re zębaty uchwyt | 1 424 zł |
Bosch Professional Gbm 1600 Re Professional Drill Without Percussion Posre | 1 332 zł |
Wiertarka BOSCH GBM 1600 RE Professional | 1 197 zł |
Bosch Wiertarka Gbm 1600 Re 850W B 6011B0000 3165140836326 | 1 226 zł |
WIERTARKA GBM 1600 RE 850W | 1 324 zł |
Кращий варіант для легких сумішей
Bosch GBM 1600 RE чудово поєднує в собі властивості будівельного міксера та ручного дриля. У моделі досить невисокий максимальний крутний момент в 11 Нм, тому він не призначений для перемішування важких щебеневих і гравійних бетонів. Зате міксер відмінно справляється з клейовими розчинами, штукатуркою, лаками і т. ін. Це найбільш відповідний варіант для невеликих коліровочних студій для змішування фарб, оскільки модель має досить високу швидкість обертання 630 об/хв.
Наявність реверса
Bosch GBM 1600 RE Professional має 16-міліметровий кулачковий патрон, що дозволяє працювати не тільки з віничками, але і свердлами. Максимально дриль-міксер здатний свердлити отвори в дереві 40 мм в металі 16 мм. Інструмент оснащений корисною функцією реверса, з допомогою якої можна вивертати назад застрягле в матеріалі свердло. Варто відзначити невелику вагу міксера в 3 кг, що дає можливість працювати їм тривалий час без втоми в руках.
Зручний хват в будь-якому положенні
На відміну від моделей конкурентів у Bosh GBM 1600 RE Professional є відразу три рукоятки для зручного хвату. Дугоподібна рукоятка, розташована в задній частині міксера, може змінювати положення в діапазоні 360 градусів. Це дасть змогу налаштувати інструмент "під себе" для максимальної зручності використання. Якщо потрібно використовувати інструмент тільки як дриль, то дугоподібна рукоятка може бути повністю знята. На жаль вагомим мінусом є відсутність регулятора частоти обертання, тому під час роботи з різними по в'язкості сумішами необхідно контролювати силу натискання кнопки пуск.