Лазерний нівелір Bosch GLL 2-10 Professional 0601063L00
Фото 10 |
Bosch GLL 2-10 Professional 0601063L00 |
|
Професійний нівелір "кишенькового" формату в компактному корпусі з прогумованими вставками. Призначений для використання всередині приміщень. Прилад може проєктувати горизонтальну і вертикальну осі на відстань до 10 м.Колір лазера — червоний. В якості елементів живлення використовуються три батарейки АА. Вони забезпечують до 9 годин безперервної роботи, коли проєктуються дві лінії, або 17 годин, якщо одна. Крім установки на поверхню, лазерний нівелір Bosch GLL 2-10 Professional може кріпитися на штативі або спеціальному затиску. Для цього на нижній частині корпусу передбачені два різьбових гнізда (з отворами 1/4" і 5/8"). Але сам штатив в даній комплектації відсутній. До приладу додається лише сумка-чохол з щільного матеріалу з можливістю фіксації на поясі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GLL 2-10 Professional 0601063L00
Усі ціни 14 →Bosch Professional Laser liniowy GLL 2-10 czerwona wiązka zasięg pracy do | 378 zł |
Laser liniowy BOSCH Professional GLL 2-10 0601063L00 | 520 zł |
Laser liniowy BOSCH GLL 0601063L00, 1,5 V | 485 zł |
Bosch Bosch Laser krzyżowy gll 2-10 box | 576 zł |
Laser liniowy BOSCH Professional GLL 2-10 0601063L00 | 520 zł |