Оптичний нівелір Bosch GOL 32 D Professional 0601068500
Фото 4 |
Bosch GOL 32 D Professional 0601068500 без штативштатив |
|
Діапазон роботи компенсатора — ±15'. Тип демпфера – магнітний.
Модель 0601068500 поставляється без штатива і рейки, а в комплекті моделі 0601068502 є штатив і рейка
Професійний оптичний нівелір для виконання геодезичних операцій, необхідних для прив'язування та розмітки при виконанні будівельних робіт. Цифри 32 у назві приладу означають кратність збільшення об'єктиву (що має діаметр 36 мм). Нівелір Bosch GOL 32 D Professional може використовуватися для виконання вимірювань на відстані до 120 м. Виробник заявляє, що похибка не перевищує ±1 мм на 30 м. Корпус нівеліру забезпечує захист від пилу та бризок (клас захисту IP 54). Прилад поставляється у жорсткому кейсі, призначеному для зберігання та безпечного транспортування вимірювального інструменту. У комплект також входять юстирувальні інструменти та виска для точного позиціонування нівеліра над певною точкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GOL 32 D Professional 0601068500
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional Niwelator optyczny GOL 32 D powiększenie 32x jednostka | 903 zł |
Niwelator BOSCH Professional GOL 32 D 0601068500 | 925 zł |
Bosch Professional GOL 32 D - Niwelator optyczny (0601068500) | 1 060 zł |
Niwelator BOSCH Professional GOL 32 D 0601068500 | 925 zł |
Bosch Professional Gol 32 D Professional Optical Level Posrebrzany 6010685 | 1 256 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Bosch GOL 32 D Professional 0601068500
Ціни на Bosch GOL 32 D Professional 0601068500 |
---|---|---|---|---|
Bosch GOL 32 D Professional 0601068500 | від 903 zł | 8 пропозицій | ||
Bosch GOL 32 D Professional 0601068502 | від 1 454 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →