Poziom optyczny Bosch GOL 32 D Professional 0601068500
Zdjęcia 4 |
Bosch GOL 32 D Professional 0601068500 bez statywstatyw |
|
Zakres kompensatora wynosi ± 15 '. Typ amortyzatora - magnetyczny.
Model 0601068500 jest dostarczany bez statywu i szyny, natomiast model 0601068502 jest dostarczany ze statywem i szyną
Profesjonalna nić optyczna do wykonywania prac geodezyjnych niezbędnych do oprawy i znakowania podczas prac budowlanych. Cyfry 32 w nazwie urządzenia oznaczają powiększenie obiektywu (o średnicy 36 mm). Niwelatorem Bosch GOL 32 D Professional można wykonywać pomiary na odległościach do 120 m. Producent twierdzi, że błąd nie przekracza ± 1 mm na 30 m. Korpus niwelatora zapewnia ochronę przed kurzem i zachlapaniami (stopień ochrony IP 54). Urządzenie dostarczane jest w twardej walizce przeznaczonej do przechowywania i bezpiecznego transportu narzędzia pomiarowego. Zestaw zawiera również narzędzia do regulacji i pion do precyzyjnego ustawienia poziomu w określonym punkcie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GOL 32 D Professional 0601068500
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional Niwelator optyczny GOL 32 D powiększenie 32x jednostka | 903 zł |
Bosch Professional GOL 32 D - Niwelator optyczny (0601068500) | 1 060 zł |
Niwelator BOSCH Professional GOL 32 D 0601068500 | 925 zł |
Bosch Professional Gol 32 D Professional Optical Level Posrebrzany 6010685 | 1 256 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Bosch GOL 32 D Professional 0601068500
Ceny na Bosch GOL 32 D Professional 0601068500 |
---|---|---|---|---|
Bosch GOL 32 D Professional 0601068500 | od 903 zł | 8 oferty | ||
Bosch GOL 32 D Professional 0601068502 | od 1 454 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →