Оптичний нівелір Bosch GOL 26 D Professional 0601068000
Відео 1Фото 5 |
Bosch GOL 26 D Professional 0601068000 без штативштатив |
|
Діапазон роботи компенсатора — ±15'. Тип демпфера – магнітний.
Модель 0601068000 поставляється без штатива і рейки, а в комплекті моделі 0601068002 є штатив і рейка
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GOL 26 D Professional 0601068000
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional GOL 26 D - Niwelator optyczny (0601068000) | 990 zł |
Niwelator BOSCH Professional GOL 26 D 0601068000 | 990 zł |
Bosch Professional Gol 26 D Professional Optical Level Posrebrzany 6010680 | 1 106 zł |
Niwelator BOSCH Professional GOL 26 D 0601068000 | 990 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Bosch GOL 26 D Professional 0601068000
Ціни на Bosch GOL 26 D Professional 0601068000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GOL 26 D Professional 0601068000 | від 975 zł | 9 пропозицій | ||
Bosch GOL 26 D Professional 0601068002 | від 1 302 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →