Ротаційний нівелір Bosch GRL 400 H Professional 0601061800
Фото 12 |
Bosch GRL 400 H Professional 0601061800 без штативштатив |
|
Швидкість обертання – 600 об/хв
Професійний ротаційний нівелір з червоними лазерами, що формують одну горизонтальну проекцію (кут охоплення 360 °) та одну точкову (зеніт). Стандартна дальність вимірювань становить 10 м, а зі спеціальним приймачем, що входить до комплекту, вона досягає 200 м. Нівелір Bosch GRL 400 H Professional відрізняється високою точністю (похибка не перевищує 0.08 мм/м). Прилад призначений для роботи поза приміщеннями практично в будь-яку погоду (клас захисту від води та пилу IP56). Управління роботою здійснюється за допомогою однієї кнопки. Крім приймача Bosch LR 1, в комплект входить набір елементів живлення (що забезпечують до 30 годин роботи) та кейс для зберігання та перенесення вимірювального інструменту з приладдям.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GRL 400 H Professional 0601061800
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional Laser obrotowy GRL 400 H jeden przycisk obsługowy zasię | 1 970 zł |
Bosch Professional GRL 400 H - Laser obrotowy (0601061800) | 2 830 zł |
Bosch Niwelator laserowy GRL 400 H czerwony 400 m | 3 739 zł |
Laser obrotowy BOSCH Grl 0601061800, 400 H | 2 926 zł |
Модификації Bosch GRL 400 H Professional 0601061800
Ціни на Bosch GRL 400 H Professional 0601061800 |
---|---|---|---|---|
Bosch GRL 400 H Professional 0601061800 | від 1 970 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch GRL 400 H Professional 06159940JY | від 3 592 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →