Реноватор Bosch GOP 30-28 Professional 0601237001
Відео 1Фото 8 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GOP 30-28 Professional 0601237001
Усі ціни 10 →Bosch Professional narzędzie wielofunkcyjne Multi-Cutter GOP 30-28 300 W 1 | 521 zł |
Bosch Professional GOP 30-28 - Narzędzie wielofunkcyjne Multi-Cutter (0601 | 671 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne BOSCH GOP 30-28 0601237001 | 618 zł |
Bosch Bosch Narzędzie wielofunkcyjne 300w uchwyt starlock plus gop 30-28 | 767 zł |
Продуктів Bosch складно знайти альтернативу. Німецький виробник завжди на крок попереду конкурентів, а його електроінструмент вважається одним з кращих в світі. Реноватор GOP 30-28 Professional належить до лінійки StarlockPlus, що відрізняється підвищеною продуктивністю і заслужила високу оцінку професіоналів.
Правильний дизайн
Дизайн машинки простий, але оптимальний з точки зору ергономіки. Корпус повністю обрезинен, зручна рукоять у хвату, а розташування кнопки вмикання і коліщатка вибору швидкостей дозволяє оперувати пальцем тієї ж руки, якою ви тримаєте інструмент.
Магнітна система Starlock Plus забезпечує зручну установку насадок, але міняти їх в даній моделі доведеться за допомогою ключа. 12 налаштувань кута положення насадок з кроком 30° пристрою забезпечують високу маневреність у важкодоступних місцях. Можливість підключення пилососа допомагає підтримувати робочу зону в чистоті. Шарнірне кріплення кабелю збільшує можливості доступу до оброблюваних поверхонь.
Оптимальні характеристики
GOP 30-28 Professional гризе, ріже, шліфує і шабрит все, що завгодно. Двигун з електронним стабілізатором Constant Electronic забезпечує високу продуктивність навіть при великих навантаженнях. Стабільна швидкість коливань під навантаженням підтримується фірмової електронікою. 6-позиційний регулятор частоти вібрацій в діапазоні від 8000 до 20000 кол/хв істотно полегшує завдання.
Кому порадити
BOSCH GOP 30-28 (0601237001) — реноватор для простого виконання робіт будь-якої складності. Універсальний варіант, як для любителя, так і майстри. Хоча і не без недоліків. При ціні до $200, до інструменту доведеться докуповувати насадки, оскільки в комплекті тільки 1 пиляльне полотно. Та й кейс не зашкодив би...
Модификації Bosch GOP 30-28 Professional 0601237001
Ціни на Bosch GOP 30-28 Professional 0601237001 |
---|---|---|---|---|
Bosch GOP 30-28 Professional 0601237001 | від 521 zł | 10 пропозицій | ||
Bosch GOP 30-28 Professional 0601237000 | від 1 193 zł | 8 пропозицій |