Реноватор Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5001
Відео 3Фото 5 |
Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5001
акк. відсутній, без кейсакк. відсутній, кейс
Пристрій:реноватор
Коливань:5000 – 20000 кол/хв
Джерело живлення:акумулятор
Безщітковий двигун
В комплекті моделі 06018B5001 1 пиляльне полотно і вкладиш, в комплектах 06018B5020 / 06018B5000 два акумулятора (2 Агод / 2.5 Агод відповідно), зарядний пристрій, кейс, дельта-платформа, сегментований диск, 5 пиляльних полотен
Всі характеристики
Характеристики GOP 12V-28 Professional 06018B5001
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5001
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional GOP 12V-28 - Akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne (06 | 537 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne BOSCH GOP 12V-28 06018B5001 | 516 zł |
Bosch Bosch Narzędzie wielofunkcyjne 12v bez akumulatorów i ładowarki uchw | 661 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne BOSCH GOP 12V-28 06018B5001 | 510 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5001
Ціни на Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5001 |
---|---|---|---|---|
Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5001 | від 427 zł | 8 пропозицій | ||
Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5002 | від 427 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →