Реноватор Bosch PMF 2000 CE 0603102003
Відео 1Фото 4 |
Bosch PMF 2000 CE 0603102003
Пристрій:реноватор
Споживана потужність:220 Вт
Коливань:15000 — 20000 кол/хв
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Всі характеристики
Характеристики PMF 2000 CE 0603102003
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch PMF 2000 CE 0603102003
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Narzedzie wielofunkcyjne BOSCH - PMF 2000 1 Skrzynka narzedziowa Systembox | 743 zł |
Bosch PMF 2000 CE | 390 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne BOSCH PMF 2000 C 0603102003 | 370 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne BOSCH PMF 2000 C, 220 W | 391 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Bosch PMF2000 220 W | 391 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →