Реноватор Bosch GOP 185-LI Professional 06018G2020
Відео 3Фото 10 |
Bosch GOP 185-LI Professional 06018G2020
акк. 1 шт, 4 Агодакк. відсутній
Пристрій:реноватор
Коливань:10000 – 20000 кол/хв
Джерело живлення:акумулятор
Всі характеристики
Характеристики GOP 185-LI Professional 06018G2020
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GOP 185-LI Professional 06018G2020
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Narzędzie wielofunkcyjne BOSCH Professional GOP 185-LI 6018G2020 | 740 zł |
bosch narzędzie wielof.gop 185-li solo | 820 zł |
Bezprzewodowa szlifierka wielofunkcyjna 18V 0AK GOP185 BOSCH PROFESSIONAL | 799 zł |
Bosch Urządzenie Wielofunkcyjne Akumulatorowe Gop 185-Li 0*Ah B 6018G2020 | 758 zł |
URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE AKUMULATOROWE GOP 185-LI 0*AH | 830 zł |
Відеоогляди
Модификації Bosch GOP 185-LI Professional 06018G2020
Ціни на Bosch GOP 185-LI Professional 06018G2020 |
---|---|---|---|---|
Bosch GOP 185-LI Professional 06018G2021 | від 1 200 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch GOP 185-LI Professional 06018G2020 | від 740 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →