Реноватор Milwaukee M18 BMT-0 (4933446203)
Відео 3Фото 15 |
Milwaukee M18 BMT-0
Пристрій:реноватор
Коливань:12000 – 18000 кол/хв
Джерело живлення:акумулятор
Всі характеристики
Характеристики M18 BMT-0
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 BMT-0
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Milwaukee M18BMT-0 Narzędzie Wielofunkcyjne Czarny/Czerwony | 654 zł |
Milwaukee M18 BMT-0 - Narzędzie wielofunkcyjne kompaktowe 18 V, bez wyposa | 800 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne MILWAUKEE m18 bmt-0, 18 V | 944 zł |
MILWAUKEE M18 Narzędzie Wielofunkcyjne BMT-0 4933446203 | 971 zł |
Milwaukee M18BMT-0 - narzędzie wielofunkcyjne akumulatorowe 4933446203 | 906 zł |
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Модель M18 BMT-0 — поставляється без акумулятора, зарядного пристрою, кейса, насадки для підключення пилососа, обмежувача глибини
- Модель M18 BMT-421C — в комплекті 2 акумулятора (4 і 2 Агод), зарядний пристрій, кейс, насадка для підключення пилососа, обмежувач глибини
РекомендуємоПорівняти в таблиці →