Електрорубанок Milwaukee M18 BP-0 (4933451113)
Фото 7 |
Milwaukee M18 BP-0 акк. 2 шт 4 Агод акк. відсутній |
|
Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 BP-0
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Milwaukee M18 Strugarka Czerwony/Czarny 0-2 mm M18BP-0 | 1 293 zł |
M18BP-0 Strug MILWAUKEE M 18 BP-0 , nr. 4933451113 | 1 489 zł |
MILWAUKEE M18 Strug BP-0 (4933451113) | 1 335 zł |
Особливості комплектації:
- Модель M18 BP-0 — поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса
- Модель M18 BP-402C — в комплекті 2 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
Модификації Milwaukee M18 BP-0
Ціни на Milwaukee M18 BP-0 |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 BP-402C | від 2 506 zł | 1 пропозиція | ||
Milwaukee M18 BP-0 | від 1 293 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →