Електрорубанок Bosch GHO 18 V-LI Professional 06015A0300
Фото 11 |
Bosch GHO 18 V-LI Professional 06015A0300 |
|
Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GHO 18 V-LI Professional 06015A0300
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional system 18V akumulatorowy strug GHO 18V-LI bez akumulato | 758 zł |
Bosch GHO 18 V-LI SOLO | 1 086 zł |
Bosch Strug GHO 18 V-LI 18 V | 1 090 zł |
Bosch Professional Gho 18 V-li Cordless Planer Niebieski 06015A0300 | 1 054 zł |
Bosch.Strug Akum.Gho 18V-Li Solo | 1 050 zł |
Bosch Professional System profesjonalny 18 V firmy strug akumulatorowy GHO | 763 zł |
Особливості комплектації:
- Артикул 06015A0300 — поставляється без акумулятора і зарядного пристрою
- Артикул 06015A0303 — в комплекті 2 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →