Електрорубанок Graphite 59G680
Фото 3 |
Graphite 59G680 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Graphite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Graphite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Graphite 59G680
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Strug elektryczny 1300W gêbokoœæ strugania 35 mm szerokoœæ strugania 110 m | 434 zł |
GRAPHITE Strug elektryczny 1300W KARTON 59G680 | 331 zł |
Graphite Graphite Strug elektryczny 1300W, głębokość strugania 3.5 mm, sze | 335 zł |
GRAPHITE Strug elektryczny 1300W, głębokość strugania 3.5 mm, szerokość st | 363 zł |
Додаткові функції і можливості електрорубанка Graphite 59G680:
- Довжина мережевого кабелю 3 м
РекомендуємоПорівняти в таблиці →