Електрорубанок Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A76A
Відео 1Фото 13 |
Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A76A без кейскейс |
|
Модель 060159A76A поставляється без кейса, в комплекті моделі 060159A760 звичайний кейс, а в комплекті моделі 060159A76G — кейс L-BOXX 238
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A76A
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional strug GHO 40-82 C 850 W worek na pył nóż do struga prow | 1 335 zł |
Bosch Hobel GHO 40-82 C | 1 545 zł |
Bosch Professional GHO 40-82 C - Strugi (060159A76A) | 1 554 zł |
Strug BOSCH Professional GHO 40-82 C 060159A76A | 1 537 zł |
Bosch Bosch Strug 850w 82mm 0-4mm l-boxx gho 40-82 c | 1 767 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A76A
Ціни на Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A76A |
---|---|---|---|---|
Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A76A | від 1 269 zł | 11 пропозицій | ||
Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A760 | від 1 027 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →