Електрорубанок Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7000
Відео 6Фото 8 |
Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7000 |
|
Модель 06015A7000 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі 06015A7001 два акумулятора (3 Агод), зарядний пристрій і кейс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7000
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch AKKUHØVL GHO 12V-20 SOLO | 1 182 zł |
Bosch Professional GHO 12V-20 - Strugi akumulatorowe (06015A7000) | 1 049 zł |
Strug BOSCH Professional GHO 12V-20 | 941 zł |
Bosch Strug GHO 12V-20 12 V | 1 043 zł |
Strug BOSCH Professional GHO 12V-20 | 941 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7000
Ціни на Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7001 | від 1 370 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7000 | від 941 zł | 10 пропозицій | ||
Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7002 | від 937 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →