Strug Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7000
Wideo 6Zdjęcia 8 |
Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7000 |
|
Model 06015A7000 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i walizki, a model 06015A7001 zawiera dwa akumulatory (3 Ah), ładowarkę i walizkę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7000
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch AKKUHØVL GHO 12V-20 SOLO | 1 182 zł |
Bosch Professional GHO 12V-20 - Strugi akumulatorowe (06015A7000) | 1 049 zł |
Strug BOSCH Professional GHO 12V-20 | 941 zł |
Bosch Strug GHO 12V-20 12 V | 1 043 zł |
Strug BOSCH Professional GHO 12V-20 | 1 049 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7000
Ceny na Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7001 | od 1 370 zł | 5 oferty | ||
Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7000 | od 941 zł | 10 oferty | ||
Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7002 | od 937 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →