Piła tarczowa Bosch GTS 254 Professional 0601B45000
Wideo 3Zdjęcia 12 |
Bosch GTS 254 Professional 0601B45000 |
|
Stoisko. Składany stół.
Stosunkowo prosty (jak na standardy Bosch) profesjonalny stół do cięcia, który jednak ma wszystko, czego potrzeba do owocnej i komfortowej pracy w małym warsztacie. Wyposażony jest w silnik o mocy 1,8 kW. Okrągła maszyna Bosch GTS 254 posiada odlewany stół o wymiarach 555x555 mm, który w razie potrzeby przedłuża się o 265 mm w prawo za pomocą wysuwanego ekspandera. Przy całkowicie wysuniętym stole i zainstalowanym ograniczniku na jego krawędzi można ciąć przedmioty o szerokości do 545 mm. Maksymalna głębokość cięcia wynosi 80 mm (55 mm przy cięciu pod kątem 45°). Urządzenie można zamontować na składanym metalowym stojaku, który znajduje się w zestawie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GTS 254 Professional 0601B45000
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional stołowa piła tarczowa GTS 254 1 800 W średnica tarczy p | 1 156 zł |
Pilarka Stołowa Gts 254 1800W 555Mm | 1 160 zł |
Bosch Professional GTS 254 - Piła stołowa (0601B45000) | 1 334 zł |
Pilarka stołowa BOSCH GTS 254 | 1 157 zł |
Bosch Bosch Pilarka stoł. 1800w gts 254 +stojak | 1 539 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →