Ukośnica Bosch GCM 800 SJ Professional 0601B19000
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Bosch GCM 800 SJ Professional 0601B19000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GCM 800 SJ Professional 0601B19000
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional ukośnica do paneli GCM 800 SJ 1 400 W Ø tarczy 216 mm 1 | 1 671 zł |
Pilarka ukosowa BOSCH Professional GCM 800 SJ 0601B19000 | 1 410 zł |
Bosch Professional GCM 800 SJ - Ukośnica do paneli (0601B19000) | 1 409 zł |
Pilarka ukosowa BOSCH Professional GCM 800 SJ 0601B19000 | 1 410 zł |
Bosch Professional Gcm 800 Sj Saw Niebieski,Czarny 0601B19000 | 1 475 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →