Болгарка Bosch GWS 12-125 S Professional 06013A6020
Фото 18 |
Bosch GWS 12-125 S Professional 06013A6020 |
|
Мережева кутова шліфувальна машина з двигуном потужністю 1200 Вт (корисна потужність 630 Вт). Призначена для роботи з відрізними дисками, абразивними колами та іншими насадками діаметром 125 мм. Інструмент оснащений регулятором оборотів (2800 – 11000 об/хв) та функцією «плавний пуск», яка унеможливлює ривки в момент включення мотора. За надійність та довговічність болгарки Bosch GWS 12-125 S Professional відповідають система електронного захисту двигуна та запобіжна муфта KickBack Control, яка спрацьовує під час заклинювання диска. Ефективний поглинач коливань на додатковій рукоятці значно зменшує навантаження на руки користувача, дозволяючи довше працювати без зупинок. Інструмент важить 2,2 кг.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWS 12-125 S Professional 06013A6020
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 12-125 S (06013A6020) | 376 zł |
Szlifierka kątowa 125 mm 1200W GWS 12-125 S Bosch | 399 zł |
Bosch Bosch Szlifierka kątowa 125mm 1200w gws 12-125 s | 527 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 12-125 S (06013A6020) 06013A6020 | 371 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →