Болгарка Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9020
Відео 6Фото 16 |
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9020 акк. відсутній кожух 2608000677 акк. відсутній кожух 2608000678 кейс / акк. 1 шт 4 Агод кейс / акк. 2 шт 4 Агод |
|
Потужна професійна бездротова кутова шліфувальна машина (болгарка) з акумуляторним живленням і безщітковим електродвигуном. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, який може виконувати значні обсяги робіт підвищеної інтенсивності. Орієнтована на активне професійне використання, а її вражаючі робочі характеристики і надійність задовольнять будь-якого майстра. Призначена для виконання сухих відрізних, зачисних та шліфувальних операцій з будь-яких металів (чавуни, сталі, сплави кольорових металів), натурального і штучного каменю, цегли, бетону і залізобетону, керамічній плитці та різних композитів.
Бездротова кутова шліфувальна машина Bosch GWS 180-Li Professional 06019H9020 виручить при демонтажних роботах в умовах, коли підключення до електричної мережі неможливо. Безколекторний електродвигун, що розвиває високу питому потужність, показує вражаючий ККД і бездоганну стійкість до перевантажень. Працює з відрізними дисками діаметром 125 мм і щітками діаметром 75 мм. Передбачена бесключевая заміна диска, автоблокування при зміні батареї, система плавного пуску і захист від перегріву.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9020
Усі ціни 16 →Bosch Professional GWS 180-LI - Akumulatorowa szlifierka kątowa (06019H902 | 581 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 180-LI 06019H9020 | 476 zł |
Szlifierka kątowa 125 18V GWS 180-LI Bosch / bez aku | 499 zł |
Bosch Bosch Szlifierka kątowa 18v gws 180-li solo 125mm | 670 zł |
Модификації Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9020
Ціни на Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9020 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9022 | від 499 zł | 7 пропозицій | ||
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9020 | від 447 zł | 16 пропозицій | ||
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9025 | від 849 zł | 3 пропозиції | ||
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9021 | від 1 155 zł | 9 пропозицій |