Пряма шліфмашина Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100
Фото 6 |
Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100 600 Вт650 Вт регулятор обертів |
|
Модель GGS 28 C без налаштування числа обертів, а в моделі GGS 28 CE є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch GGS 28 CE | 1 153 zł |
Bosch GGS 28 CE DO-NARZE-BOS-159 | 1 079 zł |
Bosch Professional GGS 28 CE - Szlifierka prosta (0601220100) | 1 026 zł |
Szlifierka prosta BOSCH GGS 28 CE Professional | 1 040 zł |
Bosch Professional Ggs 28 Ce Straight Grinder Posrebrzany One Size / EU Pl | 1 140 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100
Ціни на Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GGS 28 C Professional 0601220000 | від 915 zł | 10 пропозицій | ||
Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100 | від 899 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →