Шліфувальна машина Bosch GSS 160-1 A Professional 06012A2200
Відео 2Фото 2 |
Bosch GSS 160-1 A Professional 06012A2200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSS 160-1 A Professional 06012A2200
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch GSS 160-1 A Multi + walizka DO-NARZE-BOS-335 | 689 zł |
Bosch Professional GSS 160 Multi - Szlifierka oscylacyjna (06012A2300) | 734 zł |
Szlifierka oscylacyjna BOSCH Professional GSS 160-1 A Multi 06012A2300 | 679 zł |
Bosch Bosch Szlifierka oscylacyjna 180w 3-stopy l-boxx gss 160-1 a multi | 888 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →