Шліфувальна машина Bosch GSS 18V-13 Professional 06019L0100
Фото 12 |
Bosch GSS 18V-13 Professional 06019L0100 без кейскейс |
|
У комплекті прямокутна насадка (80x130 мм), шліфувальний лист та пилозбірник.
Модель 06019L0100 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSS 18V-13 Professional 06019L0100
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Szlifierka oscylacyjna BOSCH Professional GSS 18V-13 06019L0100 | 1 360 zł |
Bosch Professional Gss 18v-13 Professional Orbital Sander Posrebrzany 0601 | 931 zł |
Модификації Bosch GSS 18V-13 Professional 06019L0100
Ціни на Bosch GSS 18V-13 Professional 06019L0100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSS 18V-13 Professional 06019L0100 | від 931 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch GSS 18V-13 Professional 06019L0101 | від 1 169 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →