Шліфувальна машина Bosch GSS 18V-13 Professional 06019L0101
Фото 11 |
Bosch GSS 18V-13 Professional 06019L0101 без кейскейс |
|
У комплекті дельтавидна насадка (100x150 мм), квадратна насадка (100x110 мм), прямокутна насадка (80x130 мм), 3 шліфувальні листи, пилозбірник та кейс.
Модель 06019L0101 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSS 18V-13 Professional 06019L0101
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch GSS 18V-13 Professional | 1 311 zł |
Bosch Professional GSS 18V-13 - Akumulatorowe szlifierki oscylacyjne (0601 | 1 169 zł |
Bosch Professional Gss 18v-13+l-boxx 136 Orbital Sander Posrebrzany 06019L | 1 185 zł |
Модификації Bosch GSS 18V-13 Professional 06019L0101
Ціни на Bosch GSS 18V-13 Professional 06019L0101 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSS 18V-13 Professional 06019L0100 | від 931 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch GSS 18V-13 Professional 06019L0101 | від 1 169 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →