Болгарка Einhell Classic TC-AG 125 (4430619)
Фото 5 |
Einhell Classic TC-AG 125 без дисків кейс 4 диска |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Classic TC-AG 125
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Einhell Szlifierka kątowa TC-AG 125 850 W prędkość obrotowa 12 000 1/min ś | 147 zł |
Einhell Angle Grinder TC-AG 125 | 219 zł |
Szlifierka Einhell TC-AG 125 | 170 zł |
Szlifierka kątowa TC-AG 125 Einhell | 159 zł |
Szlifierka kątowa EINHELL tc-ag4430619 | 169 zł |
Szlifierka kątowa TC-AG 125 Einhell | 159 zł |
Szlifierka kątowa TC-AG 125 Einhell | 159 zł |
Модификації Einhell Classic TC-AG 125
Ціни на Einhell Classic TC-AG 125 |
---|---|---|---|---|
Einhell Classic TC-AG 125 | від 147 zł | 7 пропозицій | ||
Einhell Classic TC-AG 125/850 Kit | від 228 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →