Болгарка Yato YT-82097
Відео 1Фото 3 |
Yato YT-82097 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82097
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yato YT-82097 850 W | 150 zł |
Yato YT-82097 DO-EL-SZL-YATO-014 | 129 zł |
Szlifierka kątowa YATO YT-82097 | 170 zł |
Szlifierka kątowa 125 mm 850W YT-82097 Yato | 149 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →