Ексцентрикова шліфмашина Yato YT-09739
Фото 3 |
Yato YT-09739 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-09739
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PNEUMATYCZNA SZLIFIERKA MIMOŚRODOWA OSCYLACYJNA | 131 zł |
YATO Szlifierka pneumatyczna mimośrodowa 2,5mm | 225 zł |
YATO Yato Szlifierka mimośrodowa pneumatyczna 150mm 09739 | 158 zł |
Szlifierka Pneumat.mimośrod Kompoz YT-09739 Yato | 130 zł |
YATO SZLIFIERKA MIMOŚRODOWA PNEUMATYCZNA 150mm 09739 | 147 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →