Szlifierka mimośrodowa Yato YT-09739
Zdjęcia 3 |
Yato YT-09739 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-09739
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-09739 PNEUMATIC ECCENTRIC SANDER 2.5MM. COMPOSITE HOUSING. | 173 zł |
PNEUMATYCZNA SZLIFIERKA MIMOŚRODOWA OSCYLACYJNA | 131 zł |
YATO Szlifierka pneumatyczna mimośrodowa 2,5mm | 225 zł |
YATO Yato Szlifierka mimośrodowa pneumatyczna 150mm 09739 | 158 zł |
Szlifierka Pneumat.mimośrod Kompoz YT-09739 Yato | 130 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →