Szlifierka taśmowa Yato YT-82240
Zdjęcia 4 |
Yato YT-82240 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82240
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szlifierka taśmowa 1010W 75x533 mm YT-82240 Yato | 199 zł |
YATO Yato Szlifierka taśmowa 1010w 75mm x 533mm | 238 zł |
Szlifierka Yato towar w Sosnowcu - Szlifierki Yato szlifierka taśmowa 1010 | 245 zł |
SZLIFIERKA TAŚMOWA 1010W 75MM X 533MM Z UCHYLNĄ OSŁONĄ I REGULACJĄ PRĘDKOŚ | 208 zł |
Szlifierka taśmowa 1010W 75x533 mm YT-82240 Yato | 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →