Полірувальна машина Einhell Car Classic CC-PO 1100/1 E (2093264)
Einhell Car Classic CC-PO 1100/1 E |
|
Модель CC-PO 1100/1E поставляється без кейса, а модель CC-PO 1100/2E — з кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Car Classic CC-PO 1100/1 E
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Einhell Polishing and Sanding Machine CC-PO 1100/1 E | 308 zł |
Einhell Polerka rotacyjna CC-PO 1100/1E 1100 W | 289 zł |
Polerka CC-PO 1100/1E Einhell | 422 zł |
Polerka kątowa EINHELL cc-po 1100/1 e 2093264 | 423 zł |
Polerka CC-PO 1100/1E Einhell | 422 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →