Стрічкова шліфмашина Einhell Red RT-BS 75 (4466230)
Einhell Red RT-BS 75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Red RT-BS 75
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Szlifierka taśmowa EINHELL TE-BS 8540 E | 340 zł |
Szlifierka Einhell RT-BS 75 | 421 zł |
Szlifierka taśmowa EINHELL rt-bs 75 4466230 | 497 zł |
Szlifierka taśmowa Einhell Red TE-BS 75 Expert | 421 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →