Болгарка Einhell Professional TP-AG 18/125 CE Q Li Solo (4431155)
Фото 5 |
Einhell Professional TP-AG 18/125 CE Q Li Solo |
|
Модель TP-AG 18/125 CE Q Li Solo поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Professional TP-AG 18/125 CE Q Li Solo
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Einhell Professional akumulatorowa szlifierka kątowa TP-AG 18/125 CE Q Li | 563 zł |
Einhell TP-AG 18/125 CE Q Solo DO-EL-SZL-EIN-077 | 479 zł |
Szlifierka kątowa Einhell TP-AG 18/125 CE Q Solo, akumulatorowa | 649 zł |
Szlifierka Kątowa Aku Tp-Ag 18/125 Ce Q Solo 4431155 | 649 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →